• 486 112 233
  • 605 965 088
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Gradebook

Co je to Gradebook ...

Na naší škole používáme elektronickou žákovskou knížku Gradebook (již od 18. listopadu 2014) , která plnohodnotně nahrazuje klasickou žákovskou knížku a poskytuje i mnoho dalších zajímavých funkcí.
 

gradebook-1.jpg

Pokyny k přihlášení do Gradebooku naleznete ZDE.
 

Co se týče ochrany přihlašovacích údajů, Vaše přihlašovací údaje považujeme za velice důležitou věc. Rodičovské účty mají větší oprávnění než žákovské. Rodiče mohou podepisovat známky a posílat omluvenky. Proto prosíme o důslednou ochranu Vašich přihlašovacích údajů. Vše, co přijde z rodičovského účtu, považujeme za ověřenou zprávu od Vás. Změnu hesla můžete provést kdykoliv po přihlášení do Gradebooku v pravé horní části stránky.
 

Pokud nebudete mít přístup k internetu nebo k počítači. Na tento případ také pamatujeme a na vyžádání Vám můžeme vystavit 14 denní výpisy známek. Jedná se pouze o výpis známek z předmětu bez uvedení témat a dat. Výpis nenabízí široké možnosti online služby a považujeme ho pouze za dočasnou variantu Vašeho informování.
 

Pozn.: Pokud máte na naší škole dva a více žáků a budete si chtít změnit přístupové heslo, nenastavujte si stejné pro všechny děti (hrozí nefunkčnost Gradebooku)