• 486 112 233
  • 605 965 088
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Článek

Hrdá škola - den hudby

 Ve středu 13. 6. proběhl v rámci projektu Hrdá škola na naší škole Den hudby. O přestávkách před druhou až šestou hodinou zazněly ze školního rozhlasu písničky, které si žáci jednotlivých tříd vybrali:

1.A - Beruško, půjč mi jednu tečku
2.A - Despacito
3.A - Vzhůru na palubu
4.A - byla na škole v přírodě
5.A - Stressed out od Twenty one Pilots
6.A - Hey Brother od Avicii
6.B - Shape of you
7.A - Trezor od Karla Gotta
7.B - Bublle Tea song od Mikejepan
8.A - Svaz českých bohémů od Wohnotů
9.A - Know you want me (Balkan remix) od Pittbulla

Organizaci měli na starosti deváťáci, playlist technicky zajistil Ondřej Nevole a František Šebek celou akci moderoval. Ze zpětné vazby vím, že se žákům Den hudby velmi líbil, tančilo se nejen v učebnách, ale skvělé taneční vystoupení na svou píseň od skupiny Mirai předvedla 3.B i na chodbě (viz odkaz na videa). Tuto akci hodnotím jako příjemné odlehčení náročného konce školního roku, která zároveň opět potvrdila příjemné klima naší školy a výborné vztahy mezi učiteli a žáky. Všem, kteří se aktivně zapojili, moc děkuji a těším se na další podobnou akci!

Fotografie k nahlédnutí ZDE.

Za vedení školy Eliška Handšuhová