• 486 112 233
  • 605 965 088
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Článek

Úspěch dětí ze 3.-5. třídy ve vybíjené

Úspěch dětí ze 3.-5. třídy ve vybíjené

(2017/18) Ve středu 14.3.2018 se na naší škole konalo okresní kolo ve vybíjené. Přijely k nám silné týmy z Hrádku nad Nisou (ZŠ Lidická ), z Chrastavy a z Doctriny. Všechny zápasy byly velmi pěkné, bojovné a vyrovnané. O napětí nebyla nouze. Naši hráči si vylosovali hned na začátek nejsilnějšího soupeře – děti z Hrádku. První poločas jsme vyhráli o 4 hráče, ale ve druhém na nás padla trošku nervozita. Začali jsme prohrávat a nakonec jsme druhý poločas o 2 hráče prohráli. Naštěstí se vybití hráči sčítají, a tak jsme celkově vyhráli. Další zápas jsme sehráli s Chrastavou. Ten se nám podařilo vyhrát o 6 hráčů, vyvarovali jsme se některých chyb, které jsme udělali v 1. zápase. No a zápas s Doctrinou si děti opravdu užily. Na hřiště se dostali i 2 žáci z 3. třídy a i s nimi se nám podařilo vybít všechny soupeře ještě před časovým limitem. Obsadili jsme tedy zaslouženě 1. místo. Mně nezbývá, než děti velmi, velmi pochválit za úžasný a bojovný výkon. Po dlouhé době jsme zase postoupili do dalšího kola. Dětem gratuluju a vy nám držte palce i ve druhém kole, které budeme hrát na ZŠ Dobiášova. Termín ještě není znám.
 
Skvěle nás reprezentovali: Martin Putík, Lucka Dušková, Daniel Vik, Kryštof Dytrych, Daniel Hejduk, Matyáš Puchýř, Matyáš Hájíček, Marek Horejš, Matěj Šenk, Adam Fendrych, Lucas Horák, Kryštof Jasanský