• 486 112 233
  • 605 965 088
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Článek

Vítězství v televizní soutěži

Vítězství v televizní soutěži

Ve středu 15. ledna se pět žáků z 9. A zúčastnilo natáčení televizní soutěže Už tam budem?. Natáčení se uskutečnilo v liberecké IQLandii a trvalo téměř 12 hodin. Proti týmu naší školy se postavilo družstvo složené z žáků ZŠ Josefův Důl. Pro oba týmy byly připravené vědomostní kvízy, sportovní disciplíny a úkoly z chemické laboratoře. Posledním a rozhodujícím úkolem bylo uhádnutí osobnosti podle nápověd. Do poslední soutěže byly výkony týmů velmi vyrovnané. Nakonec se ale vítězem stal náš tým. Naši žáci si tak kromě zážitků z natáčení odnesli i spoustu výher.

Pořad se bude vysílat v březnu na ČT. Podívejte se na skvělé výkony našeho týmu!

(J. Lhotová)