• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Článek

Máme okresního přeborníka v atletickém trojboji

(2017/18) Po několika letech se naši žáci z 1.-4. třídy zúčastnili 5. 6. 2018 okresního kola v atletickém trojboji v Liberci. Atleti soutěžili v běhu na 50 m, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem. Každá disciplína byla obodovaná, body se sčítaly a kdo nasbíral nejvíce bodů, byl celkový vítěz. Nevyhlašovaly se tedy výsledky jednotlivých disciplín. Z naší školy si přivezl zlatou medaili žák 2. třídy – Jakub Kalina. Jako jediný se probojoval do krajského kola, které se bude konat 19. 6. v Turnově. Budeme mu všichni držet palce. Do krajského kola postupují 4 nejlepší atleti. U nás to o 1 místo uteklo Barunce Budinové a o 2 místa Matouši Budinovi. Tak snad příště. Do první desítky se umístili ještě Ella Matošková, Viky Machalová a Matyáš Fendrych. Všem gratulujeme.

Opět chválím všechny děti za reprezentaci školy, bojovnost a skvělé chování. (J. Vejvodová)