• 486 112 233
  • 605 965 088
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Článek

Školní liga v miniházené

Školní liga v miniházené

Po delší přestávce zaviněné zraněním hlavního organizátora turnajů Vaška Kulíka, se děti přece jen dočkaly. To bylo dotazů … kdy už zase bude turnaj, proč není turnaj, za jak dlouho bude turnaj….. Tak poslední turnaj se uskutečnil v pátek 3. 5. na ZŠ Dobiášova. Hrálo se ve 3 skupinách po 3 družstvech.

My jsme do základní skupiny dostali ZŠ Broumovskou a ZŠ Jabloňovou. Hned první zápas starších dětí se ZŠ Broumovskou byl velmi pěkný a bojovný. Ostatními přihlížejícími byl označen za předčasné finále. 9 minut to bylo naprosto vyrovnané, ale v poslední minutě jsme dostali rychlé góly a zápas jsme prohráli. Ve skupině jsme skončili na 2. místě a bojovali jsme tedy o 4.-6. místo. A protože jsme pak už vše vyhráli, skončili jsme celkově na 4. místě. Stejně tak to měly i malé děti. I ony skončily 2.ve skupině a pak vše vyhrály.

Mezi malými dětmi přispěl velkou měrou k vítězství Matyáš Fendrych z 2.A, který nastřílel 29 branek. Je to opravdu velký talent, který je členem házenkářského klubu. Velmi dobře si nabíhal a spolupracoval i Honzík Schiffert, který nastřílel 6 branek a opět výborně chytal Tanásek Naum. Pochvalu zaslouží všechny malé děti, i ty, které byly poprvé a velmi dobře se zapojily do hry.

Starší děti měly vyrovnanější tým. Hodně branek nastříleli Štěpán Švejda, Štěpán Šádek a Matouš Budina. Výborně opět chytal Kuba Kalina. Ale i tady musím pochválit všechny děti, hrály velmi pěkně.

Reprezentovali nás:
1.A Hůla, Jasanský, Naum 2.A Fendrych, Schiffert, Hudák, Vyskočilová, Harus,
3.A Slad, Budina, Kalina, Peřina, Vochomůrka, 4. A Švejda, Šádek