• 486 112 233
  • 605 965 088
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Článek

Všesportovní den pro žáky 6. - 9. tříd

V pondělí 5. června se již tradičně konal Všesportovní den pro žáky 6. - 9. tříd. Celá akce je organizována pro naše žáky k jejich svátku Dne dětí. Soutěže probíhají v tělocvičně školy, nově v parku na Náměstí Českých bratří i na právě rekonstruované liberecké přehradě. Děti jsou rozdělené do 12 týmů a pod vedením svých kapitánů – deváťáků závodí v rozličných disciplínách př. florbal, šplh, duatlon, cyklohlemýžď, stolní tenis, skok přes švihadlo, ringo, petanque, obratnostní fotbal, stolní hry, vědomostní test atd. Seznamují se a spolupracují žáci různých ročníků. Sportovnímu dnu letos přálo i počasí a všichni, kteří se zúčastnili si akci užili.

Vítězným týmem letošního ročníku se stali: Nicol Holásková – kapitánka, Aneta Kurfirstová (9.A), Míša Balážová, Eliška Sobotková (8.A), Standa Matuška, Petr Mach (8.B), Matouš Budina (7.A) a Petra Fafejtová (6.A).

Děkujeme deváťákům – kapitánům za vedení svých týmů a kolegům učitelům a asistentům za trpělivost, rozhodování a zapisování výsledků v jednotlivých disciplínách.

Z. Wienerová