• 486 112 233
  • 605 965 088
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Významné úspěchy

Čeho naše škola a její žáci dosáhli ...

Úspěch ZŠ Oblačná v Národním testování

Někteří z našich žáků dosáhli těch nejlepších výsledků v libereckém  kraji v projektu Národní testování 2022. Přes baner se dostanete na  webovou stránku, kde je uvedeno, že na naši školu chodí žáci s výbornými výsledky.

SCIO národní testování pro žáky ZŠ

S radostí oznamujeme, že Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace, Oblačná 101/15, Liberec 5 má ve svých řadách žáka, který dosáhl výborného výsledku v Národním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na podzim 2018. Ocenění se týká žáka 9. ročníku: OSP - Daniela Roma. Potvrzeno ZDE.

Obrovský úspěch v IT-SLOTu

Padesátka nejlepších soutěžících z prvního kola celorepublikové soutěže IT-SLOT postoupila do finále, které se konalo v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze. Mezi finalisty byl i Matěj Potůček, který se umístil na krásném pátém místě. Porazil tak 4 814 soutěžících a z Prahy si odvezl jako výhru bluetooth sluchátka.

Školní časopis Piknik vyhrál 1. místo

ZŠ Oblačná vyhrála s časopisem Piknik v celorepublikovém kole soutěže Školní časopis roku 2018 v kategorii webové magazíny 1. místo! Dále obsadila 21. místo v kategorii 1. a 2. stupeň. Finále proběhlo 9. listopadu v Brně. Do soutěže se zapojilo celkem 428 časopisů. Celé redakci Pikniku gratulujeme.

Obří jazykové pexeso

Minulý školní rok se naše škola zúčastnila výzvy ohledně vytvoření českého rekordu. Jednalo se o tvorbu pexesa v cizích jazycích. Vytvořili jsme několik desítek obrázků s anglickými i německými pojmy. Dokonce i jeden čínský. Rekord se povedl a byl uznán. Certfikát je k nahlédnutí ZDE.

Úspěch v Národním testování

(2018/18) Na podzim 2017 se naše škola zúčastnila Národního testování, které realizovala společnost Scio. Žáci byli testování v matematice, českém jazyce, anglickém jazyce a ve všeobecných studijních předpokladech. Naše žákyně Eliška Pavlová z 9. A získala ocenění za druhý nelepší výsledek v Libereckém kraji v testování českého jazyka. Moc gratulujeme. (M. Kodešová, J. Lhotová)  

Úspěch v Logické olympiádě

(2017/18, V.A) Eliška Netušilová z 5. A se v měsíci září zúčastnila základního kola Logické olympiády pořádané Mensou České republiky. V rámci své kategorie a svého kraje se umístila na úžasném 21. – 24. místě z počtu 557 účastníků. Eliška postupuje do krajského semifinále, které proběhne v pátek 3.11.2017. Elišce moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském semifinále! M. Kodešová